imagealt
F'91 - це...

... МЕГАСТОР

Проект від Arber Fashion Group.Це простір модних і вигідних покупок, де представлені колекції під власним брендом F'91 і одяг, взуття й аксесуари від провідних вітчизняних виробників за доступними цінами.

... це вигода для покупців

Незалежно від сезонів розпродажів, в F'91 завжди є пропозиції з найвигіднішою ціною, ціною тижня, акційною ціною і найвигідніші пропозиції одягу взуття і аксесуарів від провідних українських виробників. Також в F'91 постійно діє програма вигоди від комплексної покупки, яка поширюється на всі колекції бренду F'91. Купуючи від трьох одиниць однієї моделі в будь-якому розмірі й будь-якого кольору, ви отримуєте перші знижки на всю покупку.Відвідайте F'91 усією родиною, компанією друзів або злагодженою командою підприємства й вигідно купуйте модний одяг!

... бренд

Бренд доступного та якісного класичного, повсякденного та спортивного одягу для жінок, чоловіків і дітей. Власний бренд мережі мегасторів, у якому якість завжди вища за ціну. Одяг виробляється на власних українських фабриках.nF означає «фабрика», а число «91» додана на честь року, з якого розвивається фабричне виробництво незалежної України.

... це вигода для партнерів

Обирайте колекції для свого fashion-бизнесу, замовляйте в зручному для себе магазині, користуйтеся виключною нагодою обміну та заробляйте щодня.

у F'91 усі отримують

MAXимум вигоди, МINімум ціни!

20
ВІДКРИТО ВЖЕ ПОНАД 30 МЕГАСТОРІВ F'91 НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

РОЗВИТОК F’91

2016 - році Arber Fashion Group відкрила перші мегастори F’91

2017 - році національна мережа F’91 нараховує вже понад 30 мегасторів

2018 - Триває розвиток мережі та колаборації з українськими виробниками та дизайнерами.

imagealt

Бренд мегастору F'91 створено в рамках ініціативи Arber Fashion Group з об'єднання зусиль фабрик України.

Бренд мегастору F'91 створено в рамках ініціативи Arber Fashion Group з об'єднання зусиль фабрик України. Власний виробничий комплекс Arber Fashion Group включає чотири фабрики, які випускають широкий асортимент одягу: піджачно-костюмну групу, джинсові вироби, сорочки, трикотаж, верхній одяг. Вироби виконуються з матеріалів, що постачаються за прямими контрактами з провідними світовими виробниками.

Глобальне бачення проекту передбачає переорієнтацію національного виробничого комплексу на внутрішній ринок за допомогою сучасного та динамічного національного retail-формату дискаунтерів F'91.

F'91 спроектований і розвивається як формат мегастору, де представлені регулярні колекції та fashion-капсули під privat label F'91, а також колекції одягу, взуття, аксесуарів провідних українських виробників і брендів за привабливими цінами.Мегастори вигідного шопінгу F'91 пропонують своїм покупцям програму постійної вигоди, що поширюється на всі комплексні покупки товарів під лейблом F’91 незалежно від сезонів і розпродажів.

ПОЛІТИКА

Цей сайт використовує політику coikies, самостійно або інших сайтів , для розсилки цільової реклами. Якщо ви хочете дізнатися більше або відмовитися від усіх або деяких coikies натисніть, натисніть тут. Продовжуючи переглядати сайт , ви погоджуєтеся на використання нами cookies.