imagealt

F'91 – це мегастор

Проект від Arber Fashion Group. Це простір модних і вигідних покупок, де представлені колекції під власним брендом F'91 і одяг, взуття й аксесуари від провідних вітчизняних виробників, брендів і молодих українських дизайнерів

F'91 – це бренд

Бренд модного повсякденного одягу. Власний бренд мережі мегасторів, у якому якість завжди вища за ціну. Одяг виробляється на власних українських фабриках. «F»означає «фабрика», а цифра «91» додана на честь року, з якого розвивається фабричне виробництво незалежної України.

F'91 – це вигода для покупців

У F'91 діє програма постійної вигоди, яка поширюється на всі колекції бренду F’91 незалежно від сезону знижок і розпродажів. Купуючи від трьох одиниць однієї моделі в будь-якому розмірі й будь-якого кольору, ви отримуєте перші знижки на всю покупку.nВідвідайте F'91 усією родиною, компанією друзів або злагодженою командою підприємства й вигідно купуйте модний одяг!

F'91 – це вигода для партнерів

Обирайте колекції для свого fashion-бізнесу, замовляйте в зручному для себе магазині, користуйтеся виключною можливістю обміну й заробляйте щодня.

У F'91 УСІ ОТРИМУЮТЬ MAXИМУМ ВИГОДИ, МINІМУМ ЦІНИ!

20
ВІДКРИТО ВЖЕ ПОНАД 30 МЕГАСТОРІВ F'91 НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Бренд мегастору F'91 створено в рамках ініціативи Arber Fashion Group з об'єднання зусиль фабрик України.

Власний виробничий комплекс Arber Fashion Group включає п'ять фабрик, які випускають широкий асортимент одягу: піджачно-костюмну групу, джинсові вироби, трикотаж, верхній одяг. Вироби виконуються з матеріалів, що постачаються за прямими контрактами з провідними світовими виробниками.
Глобальне бачення проекту передбачає переорієнтацію національного виробничого комплексу на внутрішній ринок за допомогою сучасного та динамічного національного retail-формату. F'91 спроектований і розвивається як формат мегастору, де представлені регулярні колекції та fashion-капсули під privatlabel F'91, а також колекції одягу, взуття, аксесуарів провідних українських виробників, брендів і молодих дизайнерів. Мегастори вигідного шопінгу F'91 пропонують своїм покупцям програму постійної вигоди, що поширюється на всі комплексні покупки товарів під лейблом F’91 незалежно від сезонів і розпродажів.
imagealt

РОЗВИТОК F’91

2016 - році Arber Fashion Group відкрила перші мегастори F’91

2017 - році національна мережа F’91 нараховує вже понад 30 мегасторів

2018 - Триває розвиток мережі та колаборації з українськими виробниками та дизайнерами.

ПОЛІТИКА

Цей сайт використовує політику coikies, самостійно або інших сайтів , для розсилки цільової реклами. Якщо ви хочете дізнатися більше або відмовитися від усіх або деяких coikies натисніть, натисніть тут. Продовжуючи переглядати сайт , ви погоджуєтеся на використання нами cookies.